| Dit hotel biedt de volgende hotelarrangementen: |
» Gastronomisch sterrenarrangement - 1n - v.a. € 355,00
» Romantisch arrangement Zweisamkeit - 2n - v.a. € 269,00 |
|
Categorie.
Prestige
Ligging.
Zeer rustig gelegen, tegenover het Luxemburgse Remich aan de Moezel, midden in de velden ligt Victor’s Residenz-Hotel Schloss Berg.
Faciliteiten.
Dit hotelcomplex bestaat uit twee totaal verschillende delen. Aan één kant hebt u de nieuwbouw in Italiaans-Mediterrane stijl en aan de andere kant het kleine schloss. In de nieuwbouw bevindt zich het hotelrestaurant Bacchus, een ge- zellige lobbybar, Victor’s Vital Resort en liften. In het schloss ligt het accent meer op het culinaire. Hier vindt u het Gourmet restaurant’ Het is echter zo dat alle faciliteiten door alle gasten kunnen gebruikt worden. Of ze nu in de nieuwbouw ‘de villa’ verblijven of in het ‘schloss’. Daarnaast bevindt zich op het terrein ook nog het Spielcasino Schloss Berg. Grote parking aan het hotel. Roomservice. Gratis fietsverhuur.
Wellness in het hotel:
In het wellness Victor’s Vital Resort vindt u een zwembad(7-22u) met zicht op de omliggende weilanden en de wijnbergen in de verte, ligstoelen, een groot zonnig terras, een zwembadbar, een sauna, een solarium (€ 5/10 min), een stoombad, een fitness en een beauty farm waar u kan opteren voor allerlei behandelingen gaande van massages tot gelaatsverzorgingen.
Kamers.
De 113 kamers zijn als volgt verdeeld: 96 (max. 2 volw. + 1 kind -12j.)in de villa en 17 (max. 2 pers.) in het schloss. De kamers in de villa zijn ruimer en in een moderne stijl ingericht terwijl die in het schloss wat kleiner zijn en elk individueel ingericht. Alle kamers beschikken over hetzelfde comfort: minibar, radio, tv, telefoon , draadloos internet, kluisje, en een badkamer met douche of bad, wc, haardroger, make-up spiegel en bad- jassen. Niet-rokers kamers op aanvraag.
Type A: comforttwinkamers,gevenuitopdeparking.
Type B: superiorkamersmeteentweepersoonsbed.Indevillametzichtopde velden en in het schloss.
Type C: deluxekamers.Indevillametzichtopdeveldeneninhetschloss.Met terras of balkon.
Type D: juniorsuite.Ruimekamerindevillametsalonhoekenmetzichtopde velden. Met douche en bad.
Type E: singlesuperiorkamer.
Maaltijden.
Ontbijtbuffet in de villa en ontbijt van de étagère in het schloss. Halfpension: 4-gangendiner of buffet in één van de twee restaurants van de Villa: restaurant Bacchus serveert een mediterrane keuken in een modern decor, landgasthaus Die Scheune serveert een regionale keuken in het gezellige rustieke interieur van een omgebouwde schuur in de tuin.
Het hotel bepaald in welk restaurant u dineert. Indien u wenst te dineren in het 3* Gourmet restaurant van chefkok Christian Bau is het aangeraden bij de kamerreservatie ook uw tafelreservatie aan te vragen. Wekelijkse sluitingsdagen restaurants: Bacchus: zondag en maandag, Die Scheune: dinsdag en het Gourmetrestaurant: maandag en dinsdag.
Het Gourmetrestaurant is in het totaal 6 weken per jaar gesloten.
Prijzen per persoon per nacht in Euro.
| Kamer en ontbijt |
Type A |
Type B |
Type C |
Type D |
Type E |
| 2/1-24/12/12, 26/12-30/12/12 |
82,00 |
97,00 |
112,00 |
152,00 |
120,00 |
-
Toeslag halfpension: € 31.
-
Kind -12j.: gratis in K+O (kinderkaart voorhanden).
-
Minimum 2 nachten reserveren uitgezonderd gastronomisch sterrenarrangement!
Info.
- Communicerende kamers op aanvraag in type C in de villa.
-
Huisdieren toegelaten (enkel op de kamer): € 20,00/nacht.
-
Het hotel is geschikt voor gasten met een beperking in kamertype A.
Opgelet:
Koop voor vertrek naar Duitsland een milieuvignet! Een milieuvignet voor milieuzones in Duitsland is -ook voor buitenlanders- verplicht! In steden en andere plaatsen in Duitsland kunnen in milieuzones rijverboden opgelegd worden voor auto's zonder milieuvignet. Voorwaarde is dat de milieuzones duidelijk zijn aangegeven.
De eerste milieuzones zijn in de steden Berlijn, Keulen en Hannover ingevoerd. De gebieden die het meest bedreigd worden door fijnstof, moeten met het verkeersbord 270.1 als milieuzone zijn gemarkeerd. Het daarvoor noodzakelijke aanvullende bord vermeldt dan de regeling met welke kleuren milieuvignetten voorziene voertuigen toegelaten zijn. Het einde van de milieuzone wordt met het verkeersbord 270.2 aangegeven.
Meer info: www.umwelt-plakette.de
Aanbiedingen.
2+1 in kamer en ontbijt bij aankomst op zondag in periode 1/1-28/2/12, 1/7-1/9/12, 1/11-30/11/12.
3+1 in kamer en ontbijt, het ganse jaar geldig uitgezonderd 20-31/12/12.