online reisbureau - internetreisburo - weekendje weg - autovakanties - autorondreizen - culinaire hotels - hotelarrangementen - wellness - gastronomie
online reisburo - internetreisbureau - hotel - weekendje weg - autovakantie - autorondreizen - culinaire hotels - hotelarrangementen - wellness - gastronomie autovakantie - weekendje weg - autoreis - autorondreis  - culinaire hotels - hotelarrangement - wellness - gastronomie
       
 
Feel2Travel.nl - autovakantie, rondreis en weekendje weg 
 
 
 
 
 
 
   
« terug

Rondreis Engeland - In the footsteps of the famous British TV series.

Autovakantie - autorondreis in Groot Brittannie - Engeland - Kanaaleilanden - Wales - Schotland - Bed and Breakfast - B&B - hotels - Inns - kasteelhotel - landhuisRondreis Engeland - In the footsteps of the famous British TV series.
Treed tijdens een rondreis in Zuid-Engeland in de sporen van de bekende Britse televisie series. Britse televisieseries hebben al tientallen jaren een vaste plaats in het televisielandschap. Met deze rondreis willen we u laten genieten van de mooie plekjes die u dankzij deze series hebt leren kennen.

In deze fascinerende rondreis in Zuid-Engeland nemen we u mee door het decor van Morse en Lewis, Midsomer Murders en Miss Marple/Agatha Christie. U verblijft op deze rondreis Engeland in een mix van The Circle hotels, Inns en B&B’s

Autorondreis Zuid-Engeland - Barnaby, Morse en Miss Marple in Zuid-Engeland.


5-daagse autovakantie en autorondreis - In the footsteps of the famous British TV series - Barnaby, Morse en Miss Marple in Zuid-Engeland, met eigen auto (4 nachten).


Dag 1: Dover - Rickmansworth (187 km)

Na aankomst in Groot-Brittannië rijdt u naar Rickmansworth. Dit is de ideale uitvalsbasis om de locaties van Midsomer Murders met Barnaby en Jones te bezoeken. Wie op de kaart van Engeland zoekt zal het graafschap Midsomer helaas niet vinden want het bestaat niet ! Deze serie speelt zich af in Buckinghamshire en meer bepaald in de vallei van Aylesbury en de Chiltern Hills. Er bestaat een heuse Midsomer Murder route die u bij uw reisdocumenten ontvangt. Overnachting in Rickmansworth.


Dag 2: Rickmansworth – Oxford (75 km)

Van Barnaby naar Morse is qua detective- en decorstijl een groot verschil. De locatie verandert van de mooie Engelse “countryside” naar een van de meest tot de verbeelding sprekende Engelse steden. Oxford is jarenlang het decor geweest van de schitterende detectiveserie Morse. Deze eigenzinnige CID die zich verplaatst in een Jaguar en helemaal weg is van klassieke muziek, is jaren een van de topseries van de BBC geweest. Na het stopzetten van de serie heeft zijn trouwe helper Lewis promotie gemaakt en deze heeft nu ook een serie die zich volledig afspeelt in Oxford. Verblijf in de omgeving van Oxford.


Dag 3: Oxford –Torquay (290 km)

Voormiddag heeft u nog tijd om de universiteiten maar ook de Radcliffe camera, de Bodleian bibliotheek en de kathedraal te bezoeken. Oxford is natuurlijk ook een levendige stad met een grote studentenpopulatie, uitgebreide shopping mogelijkheden en vele pittoreske bars en restaurants. Namiddag rijdt u verder richting Torquay in Devon. Overnachting in Torquay of omgeving.


Dag 4: Torquay

Van de recente detective series naar de moeder aller detective schrijvers/schrijfsters: Agatha Christie. Hercule Poirot reisde de wereld af maar Miss Marple bleef in Engeland en wel aan de Engelse zuidkust. Agatha Christie is geboren en getogen in Torquay. U vindt hier de Agatha Christie Trail die u langs allerlei plaatsjes brengt die belangrijk waren voor de schrijfster. U kan ook een bezoek brengen aan Green House in Galmpton, het vroegere zomerhuis van Agatha Christie dat nu opengesteld is voor het publiek(best op voorhand reserveren want zeer populair). Overnachting in Torquay of omgeving.


Dag 5: Torquay-Dover (450 km)

Op de terugweg rijdt u best even langs Nether Wallop want dit dorpje heeft dienst gedaan als decor voor de Miss Marple serie. Maar ook Brighton en Portsmouth komen regelmatig voor in haar boeken. Naar Dover voor de ferry naar het vasteland. Einde van uw autorondreis in Zuid-Engeland.


Vervoer.

Deze autovakantie en autorondreis in Zuid-Engeland kan gecombineerd worden met overtochten. Lees meer over vervoer van en naar Engeland


Accommodatie.

Logementmix:
De volgende The Circle hotels, Inns en B&B’s worden door ons voorzien, kleine prijswijzigingen zijn mogelijk indien de vermelde hotels niet beschikbaar zijn. De hotels en Inns liggen niet altijd in het centrum van de aangeduide plaats en indien u laat boekt en er moet een alternatief gezocht worden kan dit zelfs tot op 30 km van de vermelde overnachtingsplaats.

» Rickmansworth - Exchange Hotel - 1 nacht
» Oxford - Foxcombe Lodge hotel - 1 nacht
» Torquay - Bentley House of Exmouth View B&B - 2 nachten


Rondreis Engeland - inbegrepen.

» 4 overnachtingen in kamer en ontbijt
» Documentatie
» BTW en belastingen


Rondreis Engeland - niet inbegrepen.

» Vervoer
» Niet-vermelde maaltijden
» Persoonlijke uitgaven


Prijzen per persoon per 5-daagse autorondreis in Euro.

Circle hotels, Inns en B&B’s 2/3 pk 1 pk 1 kind -14j.
Rondreis Engeland - 4 nachten - kamer met ontbijt
A: 1/1-24/3/12, 1/11-22/12/12

212,80

312,00 67,20
B: 1/4-31/10/12 230,40 329,60 67,20


















 

Per persoon, per autorondreis.

Rondreis Engeland - online reserveren:
Reserveer deze 5-daagse autorondreis in Zuid-Engeland, met verblijf in Circle hotels, Inns en B&B’s. Klik op de check & boek - button en boek eenvoudig en direct online!
(!) Online reserveren - veelgestelde vragen
 
Kwaliteit keurmerk Qshops.org   Veilig betalen via internet   Betalen met internetbankieren of creditcard   Betalen via beveiligde internetverbinding
 
 
 
 
Feel2Travel.nl - Groot-Brittannië - voor een weekendarrangement, autovakantie, autorondreis en weekendje weg of midweek in Groot-Brittannië - Zuid-Engeland / Kent / Cornwall, Wales, Schotland en Jersey - verblijf in bed and breakfast, Inn's, hotels, landhuizen en kastelen in Groot-Brittannië / Engeland.
 
 
 
 

INSPIRATIE - RUIMTE - STILTE - GENIETEN

 
 
» Vakantie Engeland
» Vakantie Schotland
» Vakantie Wales
» Vakantie Jersey
 
» Rondreizen Engeland
» Rondreizen Schotland
» Busrondreis Schotland
» Autorondreizen Wales
 
 
Uw klantenservice.

Informatie en reserveringen:
Heeft u vragen of wilt u reserveren? Bel of e-mail de klantenservice.

» E-mail: info@feel2travel.nl
» Tel. NL: 0032 54 326 981
» Tel. BE: 054 326 981

Openingstijden:
- ma t/m vr: 9.30 tot 18.00 uur
- zaterdag: 9.30 tot 12.30 uur

Of maak gebruik van het
» contactformulier

 
Uw reservering.
Uw reservering en betaling is in goede handen. Voor deze vakantie geldt het Garantiefonds Reizen, beveiligde internetbetaling en geen boekingskosten tot 10 dagen voor vertrek.

» Garantiefonds Reizen
» Veilig betalen
» Geen boekingskosten
» Algemene voorwaarden
 
Gratis reisbemiddeling.

Onze reisbemiddeling is gratis. Wij berekenen geen extra kosten voor onze service. Voor het boeken van uw vakantie betaalt u slechts de reistarieven van de samenwerkende reisorganisator.

 
 
disclaimer | sitemap | links
 
© 2006 - 2012 Feel2Travel