online reisbureau - internetreisburo - weekendje weg - autovakanties - autorondreizen - culinaire hotels - hotelarrangementen - wellness - gastronomie
online reisburo - internetreisbureau - hotel - weekendje weg - autovakantie - autorondreizen - culinaire hotels - hotelarrangementen - wellness - gastronomie autovakantie - weekendje weg - autoreis - autorondreis  - culinaire hotels - hotelarrangement - wellness - gastronomie
       
 
Feel2Travel.nl - autovakantie, rondreis en weekendje weg 
 
 
 
 
 
 
   
« terug

Ierland - Autorondreis Dublin en de Wicklow Mountains.

Autovakantie in Ierland - autorondreis in Ierland - Bed and Breakfast - Manor House Hotels - landhuizen - kastelenRondreis Ierland - autorondreis langs de mooiste plekjes van Ierland.
Deze 8 daagse autorondreis in Ierland begint in Dublin, een jonge en bruisende stad met tal van bezienswaardigheden, Trinity College en St Patricks Cathedral zijn klassiekers. Indrukwekkend is het nieuwe Guinness museum ‘Guinnes Hopstore”, met bovenop het museum een rooftop bar met prachtig uitzicht over Dublin. Shoppen kunt voluit in Grafton Street.

In de Wicklow Mountains, ook wel de Tuin van Ierland genoemd, bezoekt u tijdens uw autorondreis in Ierland Glendalough, een monastieke nederzetting uit de 6e eeuw. Verder staan op uw autorondreis in Ierland het middeleeuwse stadje Kilkenny en de Rock of Cashel op het programma.

Autorondreis in Ierland - met huurauto of eigen auto.


Rondreis Ierland - autorondreis Ierland.
8 daagse autorondreis in Ierland 'Dublin en de Wicklow Mountains' (7 nachten).

U heeft voor deze veelzijdige autorondreis in Ierland de keuze uit 2 typen accommodatie:

» Bed & Breakfast (B&B Ireland)
» Hotels


Dag 1: Dublin.

Vervoer naar Ierland naar keuze. Uw autorondreis in Ierland begint in Dublin. Bezoek zeker Trinity College met het beroemde Book of Kells, St Patricks Cathedral en Christchurch Cathedral. Het nieuwe Guinness Storehouse is ook de moeite waard dom te bezoeken. Shoppen kunt volop in Grafton Street. In Temple Bar, zowat het Quartier Latin van Dublin, vindt u gezellige restaurants en pubs. Overnachting in Dublin.


Dag 2: Dublin – Newgrange – Mellifort – Monasterboice – Dublin (145 km).

Iers ontbijt. Op de 2e dag van uw autorondreis in Ierland kunt u opmerkelijke grafmonumenten gaan bezoeken uit de bronstijd in Newgrange, de ruïne van Mellifont Abbey en het oude klooster van Monasterboice. Overnachting in Dublin.


Dag 3: Dublin – Wicklow Mountains - Arklow (96 km).

Iers ontbijt. Uw autorondreis in Ierland voert naar de Wicklow Mountains. U maakt een stop in Enniskerry waar één van de mooiste tuinen van Ierland kan bezocht worden, nl. Powerscourt Gardens and Waterfall. Over de Sally Gap verder naar Glendalough, de monastieke nederzetting van St. Kevin uit de 6de eeuw met een nog volledig intacte Ronde Toren of naar Ashford waar u de Mount Usher Gardens kan bezoeken. Overnachting in Arklow.


Dag 4: Arklow – Avoca – Arklow (40 km).

Op de 4e dag van uw autorondreis in Ierland kunt u nabij Avoca het Avondale House bezoeken, een Georgian landhuis met een museum gewijd aan Parnell en de strijd om de Home Rule. Het Avondale Forest park is geopend voor het publiek en heeft een indrukwekkend arboretum. Maak hier zeker een fijne wandeling. Nog wat tijd over kan u eens naar het mooie strand van Courtown rijden. Overnachting in Arklow.


Dag 5: Arklow – Kilkenny (120 km).

Omdat er niet zoveel goede grote wegen zijn in Ierland rijdt u op dag 3 van uw rondreis Ierland terug via Glendalough naar Carlow en Kilkenny. U rijdt hiervoor over de Wicklow Gap en door de Wicklow Mountains naar Hollywood waar u aansluiting hebt op de weg naar Carlow. Bezoek aan Kilkenny City, een aangenaam stadje.

In de buurt van Kilkenny vindt u tal van interessante historische sites, kastelen en abdijen. In Kilkenny moet u beslist Kilkenny Castle en St Canice Cathedral bezoeken. In Thomastown, nabij Kilkenny, kunt u Jerpoint Abbey bezoeken en in Graignamanagh, Duiske Abbey, een vroege Cisterciënzer abdij. Overnachting in Kilkenny.


Dag 6: Kilkenny – Waterford – Cashel – Kilkenny (195 km).

Op dez dag van uw rondreis Ierland heeft u de tijd voor een excursie naar Waterford met enkele monumenten uit het Viking Tijdperk zoals Reginald’s Tower en St. Olaf’s Church. Een bezoek aan de kristalfabriek is aan te bevelen of u kunt naar Cashel rijden, waar de meest vermaarde ruïne van Ierland, de Rock of Cashel, bezocht kan worden. Overnachting in Kilkenny.


Dag 7: Kilkenny – Kildare – Dublin (145 km).

Via Portlaoise naar Kildare. In Tully, iets ten zuiden van Kildare kunt u de Japanse tuinen en de Nationale Stoeterijen bezoeken. De rondreis Ierland gaat verder naar Dublin, waar u overnacht.


Dag 8:

Eventueel nog mogelijkheid tot shopping. Terugreis. Einde van de autorondreis in Ierland.


Vervoer.

Deze autorondreis in Ierland kan gecombineerd worden met een fly & drive of met de overtochten van Irish Ferries. Lees meer over vervoer van en naar Ierland.


Hotels.

U verblijft tijdens uw autorondreis in Ierland naar keuze in Bed and Breakfast's (B&B Ireland) of in hotels, op basis van kamer met bad of douche en Iers ontbijt.

Bed & Breakfast (B&B Ireland).
U verblijft bij particulieren, leden van de B&B Ireland Association, op basis van kamer met bad of douche en Iers ontbijt. Ideaal om wat van de Ierse sfeer te proeven. De B&B’s kunnen tot 40 km buiten de aangeduide plaats liggen. Gallia reserveert voor deze rondreis B&B´s in de 3 en 4 sterren categorie.
OPGELET: Door de organisatie B&B Ireland worden reservatiekosten aangerekend per overnachtingplaats, in totaal 1 x € 20 te betalen bij reservatie.
In Dublin en County Dublin wordt een toeslag aangerekend in juni, juli, augustus en september van € 7,50 per kamer per nacht, ter plaatse te betalen.

Hotels.
Kleine prijswijzigingen zijn mogelijk indien de vermelde hotels niet beschikbaar zijn.

De volgende hotels zijn tijdens uw autorondreis in Ierland voorzien:
Egans House, Dublin, Co. Dublin, 2 nachten
Woodenbridge Lodge Hotel***, Arklow, Co. Wicklow, 2 nachten
Langton House Hotel***, Kilkenny, Co. Kilkenny, 2 nachten
Egans House, Dublin, Co. Dublin, 1 nacht .


Prijzen per persoon per 8-daagse rondreis in Euro.

Bed & Breakfast (B&B Ireland)
Kamer en ontbijt 2/3 pk 1 pk
Rondreis Ierland (7 nachten)
A: 1/1-25/6/12, 1/10-15/12/12 278,55 400,50
B: 26/6-30/9/12 304,80 426,95
Kind -2j.: op aanvraag. Kind 2-11j.: € 192,85.
Reservatiekosten: 1 x € 20 voor bovenstaand programma.
De dag van aankomst in de eerste B&B bepaalt de prijs.


Hotels
Kamer en ontbijt 2 pk 3 pk 1 pk
Rondreis Ierland (7 nachten)
A: 1/1-25/3/12, 1/11-15/12/12 274,60 252,15 436,40
B: 26/3-25/4/12 294,20 270,00 454,20
C: 26/4-25/5/12, 1/9-31/10/12 336,60 304,55 508,00
D: 26/5/12-31/8/12 357,00 324,95 528,00
1ste kind -5j.: gratis in logies (evt. maaltijden ter plaatse te betalen), 2de kind -5j. en 1ste/2de kind 5-11j.: € 119,20 in periode A/B en € 132,70 in periode C/D.























 

Autorondreis Ierland - Dublin en de Wicklow Mountains - verblijf in bed & breakfast.

Individuele rondreis Ierland - avontuurlijke autorondreis in Ierland online reserveren:
8 daagse autorondreis 'Dublin en de Wicklow Mountains' met verblijf in B&B in Ierland (7 nachten).

(!) Online reserveren - veelgestelde vragen
 

Autorondreis Ierland - Dublin en de Wicklow Mountains - verblijf in hotels.

Individuele rondreis Ierland - avontuurlijke autorondreis in Ierland online reserveren:
8 daagse autorondreis 'Dublin en de Wicklow Mountains' met verblijf in hotels in Ierland (7 nachten).

(!) Online reserveren - veelgestelde vragen
 
 
 
Kwaliteit keurmerk Qshops.org   Veilig betalen via internet   Betalen met internetbankieren of creditcard   Betalen via beveiligde internetverbinding
 
 
 
 
Feel2Travel.nl - voor autorondreizen in Ierland, een hotel weekendarrangement, autovakantie, autorondreis en weekendje weg of midweek in een hotel, Manor House, Landhuis, kasteel Bed and Breakfast, Inn of Irish Country Hotel in Ierland.
 
 
 
 

INSPIRATIE - RUIMTE - STILTE - GENIETEN

 
 
» Autorondreizen in Ierland
» Busrondreizen in Ierland
 
Vervoer.
» Vervoer naar/in Ierland
 
 
Uw klantenservice.

Informatie en reserveringen:
Heeft u vragen of wilt u reserveren? Bel of e-mail de klantenservice.

» E-mail: info@feel2travel.nl
» Tel. NL: 0032 54 326 981
» Tel. BE: 054 326 981

Openingstijden:
- ma t/m vr: 9.30 tot 18.00 uur
- zaterdag: 9.30 tot 12.30 uur

Of maak gebruik van het
» contactformulier

 
Uw reservering.
Uw reservering en betaling is in goede handen. Voor deze vakantie geldt het Garantiefonds Reizen, beveiligde internetbetaling en geen boekingskosten tot 10 dagen voor vertrek.

» Garantiefonds Reizen
» Veilig betalen
» Geen boekingskosten
» Algemene voorwaarden
 
Gratis reisbemiddeling.

Onze reisbemiddeling is gratis. Wij berekenen geen extra kosten voor onze service. Voor het boeken van uw vakantie betaalt u slechts de reistarieven van de samenwerkende reisorganisator.

 
 
disclaimer | sitemap | links
 
© 2006 - 2012 Feel2Travel