online reisbureau - internetreisburo - weekendje weg - autovakanties - autorondreizen - culinaire hotels - hotelarrangementen - wellness - gastronomie
online reisburo - internetreisbureau - hotel - weekendje weg - autovakantie - autorondreizen - culinaire hotels - hotelarrangementen - wellness - gastronomie autovakantie - weekendje weg - autoreis - autorondreis  - culinaire hotels - hotelarrangement - wellness - gastronomie
       
 
Feel2Travel.nl - autovakantie, rondreis en weekendje weg 
 
 
 
 
 
 
 
   
« terug
 

Autorondreis Noorwegen - Bijzonder Noorwegen.

7 daagse fly drive autorondreis in Noorwegen.
Individuele fly drive autorondreis Bijzonder Noorwegen (6 nachten, met mogelijkheid tot verlenging): een rondreis in Noorwegen inclusief vluchten, huurauto en overnachtingen. Deze rondreis in Noorwegen kan ook in combinatie met ferry overtochten en eigen auto worden gemaakt.


Dag 1: Oslo – Geilo.

U begint deze rondreis in Noorwegen met een rit door het glooiende landschap rond Gardermoen (sinds 1998 ligt hier de nationale luchthaven) naar Hønefoss. Via Sokna rijdt u naar Hamremoen en het Krøderenmeer.

De rondreis in Noorwegen gaat verder in noordelijke richting naar Noresund waar de Villa Fredheim bezienswaardig is. In dit historische gebouw kunt u met de Noorse sprookjeswerled van trollen kennismaken. Een aanrader! Vervolgens rijdt u het Hallingdal in en langs de Hallingdalselva-rivier naar Nesbyen, waar het ’s winters wel -35º C kan worden. In Gol is de afslag naar Hemsedal en Fagernes en kunt u een kopie van de Gol Staafkerk zien. Het origineel staat in Oslo in het openluchtmuseum. Na een korte stop bij het staafkerkje gaat uw rondreis in Noorwegen verder naar Hol en het wintersportplaatsje Geilo.


Dag 2: Geilo – Bergen.

Vandaag start u op uw rondreis in Noorwegen met de beklimming van het Hardangervidda-bergplateau. De weg maakt deel uit van een 3.422 km² groot natuurgebied en is sinds 1981 een Nationaal Park. Geniet u van de natuur en de prachtige vergezichten op gletsjer en bergen. In Ustaoset en Haugestølen ziet u gedeelten van de bekende Bergenbaan, het treintraject tussen Oslo en Bergen. Na het passeren van de Sysendam bereikt u Fossli en de 180 meter hoge Vøringfoss-waterval. Dit is de hoogste waterval in Noorwegen. Nu start de afdaling naar de oever van het Eidfjord, een arm van het Hardangerfjord. De haarspeldbochten brengen u naar het Måbødal en het Hardanger Informatiecentrum – een prachtig centrum dat over de natuur in dit gebied vertelt.

In Brimnes neemt u op uw rondreis door Noorwegen de veerboot naar Bruravik en u rijdt door de Valleviktunnel (7.511 meter) naar Granvin. Vervolgens gaat de rondreis in Noorwegen langs het Granvinfjord en het Hardangerfjord naar Kvanndal, Øystese en Norheimsund. Even na Norheimsund vindt u de Steindalsfoss-waterval. De waterval is beroemd, omdat men er achter langs kan lopen. U zet ue rondreis in Noorwegen voort over het Kvamskogen-plateau naar Trengereid. Via een mooie rit langs fjorden bereikt de rondreis Noorwegen de stad Bergen. De stad Bergen is al sinds eeuwen een belangrijk handelscentrum aan de westkust van Bergen. De stad ontwikkelde zich na de aankomst van de Duitse Hanzen tot de toegangspoort van het land. De ‘’Bryggen’’-kade getuigt nog van deze glansperiode in de Noorse geschiedenis. De hele stad staat trouwens vol met historische gebouwen. Diverse stadspoorten, de imposante Mariakerk en de vele kleine witte huisjes getuigen eveneens van een rijk verleden.


Dag 3: Bergen – Balholm.

U verlaat de stad Bergen en passeert op weg naar Voss het plaatsje Dale, waar de beroemde Noorse truien vandaan komen. Al snel komt u op uw rondreis in Noorwegen in het plaatsje Voss aan. Hier bevindt zich een mooi openluchtmuseum en de Voss Kerk dateert uit de 12e eeuw. Deze rondreis Noorwegen voert u verder in noordelijke richting naar de Tvindefoss-waterval. Daarna start u de beklimming van de Vikafjell-bergpas, welke nog geregeld gedurende de winter door hevige sneeuwval wordt geblokkeerd. Bij Vik i Sogn vindt u de prachtige 12e eeuwse Hopperstad Staafkerk en in Vangsnes aan de oever van het Sognefjord, het langste (286 km) en diepste (1.308 meter) fjord in Noorwegen, het beeld van de Noorse Vikingkoning Fridtjov.

Verblijft u in eersteklasse hotels dan neemt u de veerboot naar de veerbootkade in Dragsvik. Een korte rit langs de fjord brengt ons in Balholm. Op de vrije dag van uw rondreis in Noorwegen in Balholm stellen we voor een excursie naar de Supphella- of Bøya Gletsjer bij Fjærland en het Noorse Gletsjermuseum te maken. Verblijft u in toeristenklasse hotels dan neemt u de veerboot naar de veerbootkade in Hella. Dan langs de oever van de Sognefjord verder naar Sogndal. Op de vrije dag in Sogndal stellen we dan voor een excursie naar de Nigardsbre Gletsjer of Fjaerland en het Noorse Gletsjermuseum te maken. Ten zuiden van Sogndal vindt u ook een mooi openluchtmuseum. Kortom er is genoeg te doen tijdens uw rondreis Noorwegen.


Dag 5: Sogndal – Geiranger.

Vandaag gaat de rondreis Noorwegen langs de Innviksfjord en passeert toeristische plaatsjes als Olden. Hier vinden we ook de afslag naar de gletsjer Briksdalsbre, een arm van de majestueuze Jostedal-gletsjer. De Briksdal-gletsjer kunt u te voet of met een trollcar (elektrische wagen) bereiken. Verder naar Loen en Stryn. Via Kjøs rijdt u nu langs het Hornidalmeer, dat met een diepte van 539 meter het diepste meer van Europa is. In Hellesyt neemt u de veerboot over het Geirangerfjord naar Geiranger. Op deze één uur durende vaart over het fjord kunt u genieten van talrijke watervallen, zoals de Brudesløret (de bruidssluier) en De Syv Søstre (de zeven zusters).


Dag 6: Geiranger – Lillehammer.

U start nu met de beklimming naar Langevatn. Onderweg heeft u op uw rondreis in Noorwegen een paar prachtige uitzichtspunten. De meeste herkennen we zeker van ansichtkaarten en puzzles. Wij noemen het punt bij Hole en Flydalsjuvet, alsmede Dalsnibba, het meeste bekende punt. Dit is een tolweg met 13 haarspeldbochten en brengt ons naar een hoogte van 1.495 meter. Een echt adembenemend uitzicht volgt! Aan de oostzijde van het Djupvatn-meer passeert u het hoogste punt van de weg 1.038 meter. Over de Grotlibergpas rijden we naar Pollfoss bij Nordberg en de gelijknamige waterval. In Lom vindt u een bezienswaardige staafkerk en een interessant steenmuseum. Tevens is het plaatsje geschikt voor een koffie- of lunchstop. De rondreis in Noorwegen vervolgt zijn weg richting oosten naar Randen en Vågåmo aan het Vågåmeer. Na een korte rit langs de Ottarivier bereikt u Otta.

U vervolgt uw rondreis in Noorwegen door het smalle Gudbrandsdal naar Vinstra en Ringebu (staafkerkje uit de 12e eeuw). Al snel bereikt u de stad Lillehammer, de plaats waar in februari 1994 de Olympische Spelen werden gehouden. Hier is o.a. het Maihaugen Openluchtmuseum van interesse, alsmede het kunstmuseum, de Olympische faciliteiten, zoals de skischansen en de ijshockeyhallen. In de Haakonhal is tegenwoordig een officieel Olympisch Museum gevestigd.


Dag 7: Lillehammer – Oslo/Gardermoen.

Via de westoever van het Mjøsameer, het grootste meer in Noorwegen (365.000 m²) gaat de rondreis Noorwegen via de 1.420 meter lange Mjøsa-brug naar de oostzijde van het meer. Bij Hamar ligt het imposante Vikingschip-ijsstadion, dat bezocht kan worden. In dit plaatsje vindt u ook een spoorwegmuseum en de beroemde domkerkruïne, welke van een glazen dak is voorzien. De volgende belangrijke plaats op uw rondreis in Noorwegen is Eidsvoll. In Eidsvoll werd op 17 mei 1814 de Noorse grondwet aangenomen. Deze dag wordt nog ieder jaar gevierd. Sinds eind 19e eeuw is er ook een parade van kinderen door Oslo naar het Koninklijke Paleis. U rijdt door het glooiende landschap rond Oslo naar Gardermoen (sinds 1998 ligt hier de nationale luchthaven).

Einde van de rondreis in Noorwegen.


TIP:
Wenst u deze rondreis Noorwegen te verlengen of aan te passen aan uw wensen? Stuur ons uw reiswensen en wij maken voor u een passende reis offerte voor een rondreis in Noorwegen op maat.

Rondreis Noorwegen - autorondreis Noorwegen - fly drive Noorwegen - autovakantie Noorwegen - Bergen

Rondreis Noorwegen met trien, boot en Hurtigruten- rondreis Noorwegen

Rondreis Noorwegen - autorondreis Noorwegen - fly drive Noorwegen - autovakantie Noorwegen - Bergen

Rondreis Noorwegen - autorondreis Noorwegen - fly drive Noorwegen - autovakantie Noorwegen

Rondreis Noorwegen - autorondreis Noorwegen - fly drive Noorwegen - autovakantie Noorwegen - Bergen

Rondreis Noorwegen - autorondreis Noorwegen - fly drive Noorwegen - autovakantie Noorwegen - Bergen

Rondreis Noorwegen - autorondreis Noorwegen - fly drive Noorwegen - autovakantie Noorwegen - Oslo

Rondreis Noorwegen - autorondreis Noorwegen - fly drive Noorwegen - autovakantie Noorwegen - Oslo

Rondreis Noorwegen - autorondreis Noorwegen - fly drive Noorwegen - autovakantie Noorwegen - Oslo

Rondreis Noorwegen - autorondreis Noorwegen - fly drive Noorwegen - autovakantie Noorwegen

Rondreis Noorwegen - autorondreis Noorwegen - fly drive Noorwegen - autovakantie Noorwegen

Rondreis Noorwegen - autorondreis Noorwegen - fly drive Noorwegen - autovakantie Noorwegen

Rondreis Noorwegen - autorondreis Noorwegen - fly drive Noorwegen - autovakantie Noorwegen
 
Fly drive rondreis Noorwegen - prijzen per persoon.
FLY DRIVE RONDREIS NOORWEGEN
Prijzen per persoon in Euro - fly drive rondreis Noorwegen - 7 dagen / 6 nachten
Vertrek tussen 1/5-30/9/10 - 7 dagen / 6 nachten Inclusief
vluchten en huurauto
2 personen / tweepersoonskamer Toeristenklasse hotels 1e klasse hotels
Huurauto cat A Nissan Micra/2d 1095 1185
Huurauto cat D VW Golf/4d 1110 1200
Huurauto cat FB Opel Vectra/4d 1140 1227
3de persoon in eenpersoonskamer 1175 1250
Kind -2j. op de kamer v/d ouders/geen babybed 100 100
Kind 2-11j. op de kamer v/d ouders 510 555
3de bed in tweepersoonskamer 735 805
Toeslag 5 x half pension (niet in Bergen) 157 138
- Babybedjes: ca. 150 NOK/nacht, ter plaatse te betalen.
- Alle vermelde prijzen zijn gebaseerd op 1 huurauto.
 
Fly drive rondreis Noorwegen - inbegrepen.
- Rechtstreekse vluchten met SAS in U-classe Brussel - Oslo (vluchten vanaf Amsterdam op aanvraag), luchthavenbelastingen (€ 77,17 zoals bekend op 1/11/09)
- 6 overnachtingen in hotelcategorie volgens keuze
- ferryovertochten zoals vermeld in het programma
- huurauto volgens uw keuze 7x24u met onbeperkt aantal kilometers inbegrepen en all-in verzekeringen
- volledig documentatiepakket
- BTW
 
 
Rondreis Noorwegen met eigen auto - prijzen per persoon.
RONDREIS NOORWEGEN - OVERTOCHTEN / EIGEN AUTO
Prijzen per persoon in Euro - rondreis Noorwegen met eigen auto - 9 dagen / 8 nachten
Vertrek tussen 1/5-30/9/10 - 9 dagen / 8 nachten Inclusief
Ferry, binnenhut
2 personen / tweepersoonskamer Toeristenklasse hotels 1e klasse hotels
Tweepersoonskamer 1245 1335
3de persoon in eenpersonskamer/kajuit 1809 1865
Kind -2j. op de kamer v/d ouders/geen babybed gratis gratis
Kind 2-11j. op de kamer v/d ouders 625 669
3de bed in tweepersoonskamer/kajuit 995 1065
Toeslag 5 x HP (niet in Bergen) 157 138
Korting indien volledige reis <13/6 en >11/8 40 40
Toeslag buitenhut retour 52 52
- Babybedjes: ca. 150 NOK/nacht, ter plaatse te betalen.
- Alle vermelde prijzen zijn gebaseerd op 1 auto.
 
Rondreis Noorwegen met eigen auto - inbegrepen.
- Overtocht Kiel-Oslo/Oslo-Kiel met Color Line voor auto en inzittenden
- 2 overnachtingen in binnenhut met douche/WC
- 6 overnachtingen in de hotelcategorie van uw keuze in kamer en ontbijt
- ferryovertochten zoals vermeld in het programma
- volledig documentatiepakket
- BTW
 
 
 

Feel2Travel.nl biedt u een uitgebreid reisaanbod voor een autovakantie en rondreis in Noorwegen: hotels, actieve vakantie, autorondreizen, vluchten en autohuur in Noorwegen.

Wij reserveren uw verblijf, actieve vakantie, autovakantie en autorondreis in Noorwegen op maat zonder extra kosten. Al uw hotelovernachtingen in Noorwegen zijn dan vooraf gereserveerd. Ook in combinatie met vluchten en autohuur naar en in Noorwegen. Stuur ons uw wensen en reisplannen voor een gratis reisofferte op maat.

» Nederland: 0900 040 1026 (25cpm) » België: 054 326 981 » E-mail: info@feel2travel.nl

 
Kwaliteit keurmerk Qshops.org   Veilig betalen via internet   Betalen met internetbankieren of creditcard   Betalen via beveiligde internetverbinding
 
 
 
 
 
Feel2Travel.nl - Vakantie in Noorwegen - rondreis Noorwegen - autovakantie Noorwegen - autorondreis Noorwegen treinvakantie Noorwegen - treinrondreis Noorwegen - met Hurtigruten door Noorwegen - citytrip Oslo.
 
 
 
 

INSPIRATIE - RUIMTE - STILTE - GENIETEN

 
 
» Autorondreizen Noorwegen
» Actieve vakanties
» Trein, bus en bootreizen
» Groepsreizen Noorwegen
» Winterreizen Noorwegen
» Stedentrips Oslo
 
 
Uw klantenservice.

Informatie en reserveringen:
Heeft u vragen of wilt u reserveren? Bel of e-mail de klantenservice.

» E-mail: info@feel2travel.nl
» Tel. NL: 0900 040 1026 (25cpm)
» Tel. BE: 054 326 981

Openingstijden:
- ma t/m vr: 9.30 tot 18.00 uur
- zaterdag: 9.30 tot 12.30 uur

Of maak gebruik van het
» contactformulier

 
Uw reservering.
Uw reservering en betaling is in goede handen. Voor deze vakantie geldt het Garantiefonds Reizen, beveiligde internetbetaling en geen boekingskosten tot 10 dagen voor vertrek.

» Garantiefonds Reizen
» Veilig betalen
» Geen boekingskosten
» Algemene voorwaarden
 
 
disclaimer | sitemap | links
 
© 2006 - 2010 Feel2Travel