online reisbureau - internetreisburo - weekendje weg - autovakanties - autorondreizen - culinaire hotels - hotelarrangementen - wellness - gastronomie
online reisburo - internetreisbureau - hotel - weekendje weg - autovakantie - autorondreizen - culinaire hotels - hotelarrangementen - wellness - gastronomie autovakantie - weekendje weg - autoreis - autorondreis  - culinaire hotels - hotelarrangement - wellness - gastronomie
       
 
Feel2Travel.nl - autovakantie, rondreis en weekendje weg 
 
 
 
 
 
 
   
« terug

Noorwegen - individuele rondreizen.

Noorwegen - treinvakantie Noorwegen  - busreis Noorwegen - bootreis Noorwegen - treinrondreis - treinreis NoorwegenTreinvakantie Noorwegen - trein, bus en boot rondreis Noorwegen:
Noorwegen is een uitgestrekt land met prachtige natuurverschijnselen. De vele watervallen, bossen, bergen, valleien, fjorden en eilanden die je tijdens deze acht-daagse gouden route ziet, zullen je blijven verbazen. Je ontdekt zowel de hoofdstad Oslo als het binnenland en de prachtige kust in het westen.

Treinvakantie Noorwegen - unieke landschappen:
Denk je aan Noorwegen dan denk je aan bergen, fjorden, gletsjers en andere prachtige natuurverschijnselen. Dat is ook niet zo gek, want dit land laat je genieten van rust, ruimte en natuur. Tijdens deze achtdaagse reis maak je kennis met enkele wereldberoemde fjorden en zie je gletsjers en bergen die op de top met sneeuw zijn bedekt. Noorwegen is een van de weinige landen die nog steeds schitterende gletsjers bezit en tijdens deze reis maak je kennis met de allergrootste in Noorwegen. Word je al nieuwsgierig, lees snel het programma en bekijk welke gletsjers en fjorden je allemaal bezoekt tijdens deze rondreis in Noorwegen. Geniet op een treinvakantie en bus- en treinrondreis in Noorwegen van de unieke landschappen waarover Noorwegen beschikt; Watervallen, bossen, bergen, valleien, fjorden en eilanden; Noorwegen heeft alles te bieden!

Noorwegen - rondreis Noorse gletsjers en fjorden.


8 daagse rondreis Noorwegen - natuurschoon per boot, trein en bus.

Bootreis, busreis en treinrondreis in Noorwegen - Noorse gletsjers en fjorden:
8 daagse rondreis langs het Noorse natuurschoon per boot, trein en bus (7 nachten) - treinreis, busreis en boot rondreis in Noorwegen 'Noorse gletsjers en fjorden'.

Watervallen, bossen, bergen, valleien, fjorden en eilanden; Noorwegen heeft alles te bieden! Je ontdekt het allemaal tijdens deze bijzondere treinvakantie en bus- en bootreis in Noorwegen.


Dag 1: Aankomst in Oslo.
Aankomst in Oslo. De hoofdstad van Noorwegen is schitterend gelegen aan de voet van de Oslo fjord en omsingeld door bosachtige lijnen. Oslo biedt vele bekende bezienswaardigheden, zoals het Vigeland beeldhouwkunst park, het Vikingschip museum, het voedsel museum en de Holmenkollen skischans. Overnachting in het Rica Hotel Oslo.


Dag 2: Oslo – Balestrand
In de ochtend vertrek je per de trein vanuit Oslo naar Myrdal, deze reis is onderdeel van de Bergen spoorbaan. Deze spoorbaan verbindt de twee grootste steden van Noorwegen, Oslo en Bergen, met elkaar. Tijdens deze reis ontdek je de diversiteit van de Noorse landschappen. Deze spoorbaan staat bekend als één van de mooiste ter wereld. Aangekomen in Myrdal stap je over naar de Flåm spoorbaan, deze brengt je dwars door wilde en schitterende bergachtige landschappen met vele watervallen en steile bergen, naar een hoogte van 900 meter en dan weer naar beneden naar de Sognefjord. Er is geen enkele andere spoorbaan in de wereld die over een normale spoorbaan zo steil gaat over een lange afstand. Vanuit de Flåm vervolg je de reis met de boot over de Sognefjord, de langste en diepste fjord in de wereld. Overnachting in het Kvikness Hotel.


Dag 3: Fjærland en gletsjer excursie
Vandaag ga je een excursie maken naar Fjærland en het gletsjer museum. Je reist over de Fjærlandsfjord en ervaart één van de mooiste takken van de Noorse fjorden. Wanneer je over de fjord reist, herinneren de oude gehuchten en boerderijen je aan de strijd die ze hebben geleverd om te mogen bestaan. Aangekomen in Fjærland staan er lokale bussen klaar die jou en je medereizigers naar het gletsjer museum zullen brengen. Hier zul je meer leren over de gletsjers en hoe de fjorden zijn ontstaan. Na het museum vervolg je de dag met het bezoek aan twee verschillende onderdelen van de Jostedal gletsjer, Supphellebreen en de Boyabreen gletsjer. Denk er wel om dat het niet mogelijk is om op deze gletsjer te lopen. Hierna vertrek je met de ferry weer terug naar Balestrand. Overnachting in het Kvikness Hotel.


Dag 4: Balestrand -Sognefjord - Bergen (boot)
Je vervolgt de reis per boot over de Sognefjord in zuidelijke richting naar Bergen, de toegangshaven tot de fjorden. Bergen is na Oslo de grootste stad van Noorwegen en de enige stad in de wereld die is omringd door zeven bergen en zeven fjorden. Overnachting in het Augustin Hotel.


Dag 5: Bergen
Vandaag is er een vrije dag ingepland. Je kunt van deze dag gebruik maken om de stad te verkennen. Hierbij is het de moeite waard om de beroemde vis- en bloemen markt van Bergen te bezoeken. Maak een rit met de Fløibanen en geniet van het prachtige uitzicht over de stad! Overnachting in het Augustin Hotel.


Dag 6: Bergen – Hardangerfjord - Ulvik (bus/boot)
Vanuit Bergen vertrekken we vandaag met de bus. Net voordat je met de bus de Norheimsund bereikt, rijd je langs de indrukwekkende Steindalsfossen watervallen. Vanuit Norheimsund vertrek je op een drie uur durende cruise over de Hardangerfjord naar de Eidfjord. Deze Hardangerfjord is één van de grootste fjorden in Noorwegen en is bekend vanwege zijn boomgaarden vol met fruit.

Nadat je bent aangekomen in Eidfjord heb je drie uur de tijd om zelf in te vullen, dit kun je doen door lekker te relaxen bij de fjord, de stad te verkennen of te kiezen voor een optionele tour naar hete Hardangervidda natuur centrum. Bezoek ook vooral de spectaculaire waterval van Voringsfossen, de hoogste waterval in Noorwegen. Je sluit de dag af met een 30 minuten durende cruise naar het kleine dorpje Ulvik, schitterend gelegen bij de Hardangerfjord. Overnachting in het Rica Brakanes hotel.


Dag 7: Ulvik - Voss - Oslo (bus/trein)
In de namiddag vertrek je met de bus naar Voss, de tijd die je voor vertrek hebt kun je naar eigen wens invullen. Tijdens de busreis rijd je door het attractieve boeren landschap. In Voss stap je weer in op de wereldberoemde Bergen spoorbaan, deze brengt je weer terug naar Oslo waar je in de avond aankomt. Overnachting in het Rica Hotel Oslo.


Dag 8: Vertrek Oslo - einde rondreis Noorwegen.
's Ochtends kun je nog lekker ontbijten in het hotel, daarna gaat de reis weer terug naar Nederland. Einde van de rondreis in Noorwegen.


Hotels.
De accommodaties tijdens deze rondreis Noorwegen zijn goed geclassificeerde hotels (drie tot vier sterren). Als een hotel is volgeboekt zorgen we voor een alternatief van dezelfde klasse.

Alle hotels zijn op loopafstand van een treinstation of van de opstapplaats voor de boot. Het half pension is bestaat uit een driegangendiner of een buffet en is mogelijk in Balestrand en Ulvik. Het diner in Oslo en Bergen in niet inbegrepen, aangezien hier voldoende restaurants zijn om er zelf een uit te kiezen.


Vervoer.
Tijdens deze rondreis per trein en boot, ervaar je het comfort van de Noorse treinen en boten. Maak je niet druk over het schema of vertragingen, dat is in Scandinavie altijd goed geregeld. De hotels tijdens deze rondreis liggen altijd binnen loopafstand van de stations of de haven van de boot.

Noorwegen - treinvakantie Noorwegen  - busreis Noorwegen - bootreis Noorwegen - treinrondreis - treinreis Noorwegen

Noorwegen - treinvakantie Noorwegen  - busreis Noorwegen - bootreis Noorwegen - treinrondreis - treinreis Noorwegen

Noorwegen - treinvakantie Noorwegen  - busreis Noorwegen - bootreis Noorwegen - treinrondreis - treinreis Noorwegen







Noorwegen - treinvakantie Noorwegen  - busreis Noorwegen - bootreis Noorwegen - treinrondreis - treinreis Noorwegen

Noorwegen - treinvakantie Noorwegen  - busreis Noorwegen - bootreis Noorwegen - treinrondreis - treinreis Noorwegen

 
Bij de treinreis, bus- en bootreis in Noorwegen inbegrepen Niet bij de trein, bus- en bootreis in Noorwegen inbegrepen

7 hotelovernachtingen in tweepersoonskamer
7x ontbijt
Trein van Oslo naar Myrdal naar Flåm
Boot van Flåm naar Balestrand
Fjærland en gletsjer excursie (hele dag)
Boot van Balestrand naar Bergen
Bus van Bergen naar Norheimsund
Boot van Norheimsund naar Eidfjord
Boot van Eidfjord naar Ulvik
Bus van Ulvik naar Voss
Trein van Voss naar Oslo

Retour vlucht
Overige maaltijden
Bijdrage calamiteitenfonds (€ 2,50)
Reserveringskosten (€15,00)
Reisverzekering
Annuleringsverzekering
Optioneel: alternatief voor dag 3. Een excursie naar de Nigardsbreen gletsjer met een wandeling over het ijs. (€125,- p.p., beschikbaar 15.6.-15.9., niet beschikbaar op zaterdag's en zondag's )

 

Prijzen per persoon per 8-daagse rondreis in Noorwegen.

Rondreis Noorwegen: 1 volw. 2 volw. 3 volw. 4 volw.
Treinreis / Bootreis Noorwegen - Noorse gletsjers en fjorden

01 mei t/m 30 september

€ 1719,- € 1359,- € 1479,- € 1359,-
 
 
 
 
 
 
Kwaliteit keurmerk Qshops.org   Veilig betalen via internet   Betalen met internetbankieren of creditcard   Betalen via beveiligde internetverbinding
 
 
 
 
 
 

INSPIRATIE - RUIMTE - STILTE - GENIETEN

 
 
» Autorondreizen Noorwegen
» Trein, bus en bootreizen
» Winterreizen Noorwegen
» Stedentrips Oslo
 
Uw klantenservice.

Online boeken:
» boek een reis

Of maak gebruik van het
» contactformulier

 
Zekerheid en garantie.
Voor deze vakantie zijn de zekerheden van het SGR en Calamiteitenfonds van toepassing.

» Boekingsinformatie
» Algemene voorwaarden (pdf)
 
Gratis reisbemiddeling.

De reisbemiddeling van Feel2Travel is gratis. Wij berekenen geen extra kosten voor onze service. Voor het boeken van je vakantie betaal je slechts de reistarieven van de samenwerkende reisorganisator.

 
 
disclaimer | sitemap | links
 
© 2006 - 2012 Feel2Travel